לוגו דמרי למשתכן

ברכות לזוכים החדשים

עיר היין אשקלון

סטטוס: היתר מלא, הבניה בעיצומה

הפרויקט

בשכונה החדשה והצעירה של אשקלון, החל הקמת מתחם המגורים ‘דמרי עיר היין’. הפרויקט ממוקם בקרבה לבתי ספר, גני ילדים ,פארקים ירוקים וגישה נוחה ומהירה לצירי תנועה מרכזיים..

הפרויקט כולל עשרה בניינים בגבהים משתנים של 7-15 קומות הכוללים תמהיל מגוון של דירות בנות 3-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים המאפשרים לכל משפחה למצוא כאן את הבית המושלם עבורה. כמו תמיד, גם אתם מוזמנים ליהנות מליווי צמוד ומקצועי של צוות דמרי לכל אורך הדרך, מהחזון ועד המפתח.

הסביבה

עשרות מנופים. תנופת סלילה והקמת תשתיות. מחלף כניסה חדש. ציונות במיטבה! כאן, בתחומה הצפון-מזרחי של אשקלון, הולכת ונבנית ״עיר היין״ -השכונה הגדולה בעיר ואחת הגדולות בישראל, אשר תוסיף לאוכלוסיית העיר כ-35,000 תושבים. עיר היין היא שכונת העתיד של אשקלון – רובע מגורים מתוכנן למופת, המיועד לאלפי משפחות צעירות, אשר ייהנו מתשתית מודרנית, עשרות אלפי מ״ר של מסחר ופנאי, מערכת חינוך חדשה הכוללת פעוטונים, אשכולות גנים ועד לבתי ספר תיכון ותשומת לב מיוחדת לגינות, פארקים ושטחים ציבוריים ירוקים.

במזרח עיר היין יוקם איזור תעסוקה ומשרדים בהיקף של כ-500,000 מ״ר ותחנת רכבת חדשה. ציר תנועה מרכזי יחבר את עיר היין למרכז אשקלון מצד אחד ולמחלף היציאה החדש לכביש 4 מצדה הצפוני.

עיר היין יוצרת אלטרנטיבת מגורים מדהימה למגוון רחב של אוכלוסיות וללא ספק תהווה מנוע צמיחה אדיר לעיר אשקלון ולדרום כולו.

גלריה

תרשים סביבה

מלאי הדירות

למעבר למלאי הדירות עמדו על הבניין הרצוי

חזרה למעלה ליצירת קשר דברו איתנו