מחיר למשתכן

DIMRI VIEW - נתיבות

מיקום מעולה בעיר בתנופת התפתחות וביקושים.

נתיבות לא עוצרת. העיר נמצאת במגמת בניה והתחדשות חסרי תקדים – המורגשים בכל פינה. השקעות אדירות בתכנון וביצוע תשתיות מורכבות של רבעים חדשים המשלבים מגורים איכותיים, מסחר, פנאי ושירותי חינוך וקהילה מגוונים. נתיבות נהנית מנגישות נוחה ומהירה בזכות חיבורה לרכבת ולכבישים מרכזיים  4, 25 ו- 6 הנמצא במרחק קצר מאוד.

התוצאה – נתיבות מושכת אליה אוכלוסייה איכותית מכל רחבי הארץ: זוגות צעירים ומשפחות המבקשות להצטרף לקהילה והאופי החם והאנושי המאפיין את העיר, תוך שילוב סגנון ואיכות חיים מתקדמים ומפותחים.

בעתיד הלא רחוק תיהנה נתיבות מעוצמה של עיר גדולה, שפע אפשרויות בילוי, ספורט ותרבות, מגוון מרכזי מסחר גדולים וקטנים וכתמיד – הכל תוך הקפדה על חיי קהילה מפותחים.

הפרויקט

י.ח. דמרי, אשר בונה את נתיבות מזה שלושה עשורים ומפעילה בנתיבות את מטה החברה, מקימה בחלקה הצפוני של ״נווה שרון״ את הפרויקט החדש VIEW:

מרחבי נוף ירוקים,  דירות מרווחות עם תכנון מוקפד, מפרט עשיר, טרקלין דיירים בקומת הלובי ופיתוח סביבתי מושלם מבטיחים חווית מגורים מושלמת .

312 דירות ב-8 מבנים בני 9 קומות. בכל מבנה טרקלין דיירים בקומת הלובי.

מגוון דירות מרווחות של 3-4-5 חד', דירות גן ומיני פנטהאוזים. לכל דירה – מחסן צמוד בקומה ומרפסת שמש.

סטנדרט בניה גבוה ומפרט עשיר. נוף כפרי ירוק ופתוח.

הסביבה

בסמיכות לכניסה הצפונית לעיר ולפארק העסקים המתוכנן , נבנית בימים אלו ״נווה שרון״ – שכונת העתיד של נתיבות. השכונה מציעה תכנון מושלם, המשלב בנייה רוויה לצד מאות מגרשים לבנייה עצמית, מרכזי תרבות ופנאי, בתי ספר וגני ילדים חדישים ומגוון שירותים קהילתיים מתקדמים לצד מרחבי נוף פתוחים. 

גולת הכותרת של העיר והשכונה הינו פארק נחל בוהו הסמוך המוקם בימים אלו על שטח רחב ידיים של כ-900 דונם. פארק נחל בוהו הוא הריאה הירוקה החדשה של נתיבות ומשלב מרחבי דשא מוריקים, חורש טבעי, אגם מלאכותי, מתחמי פיקניק, גני שעשועים, שבילי הליכה ואופניים, מתקני ספורט לעידוד פעילות ספורטיבית וחיים בריאים. 

הכל במטרה להציע לתושביה חיי קהילה תוססים ושפע של זמן איכות ובילוי משפחתי. תכנון נגישות השכונה מאפשר מעבר לכלל חלקי הפארק וחיבור ישיר לרחבי העיר.

גלריה

תרשים סביבה

*מכירת הדירות נערכת בהתאם להוראות והנחיות משרד הבריאות

מלאי הדירות

למעבר למלאי הדירות לחצו על הבניין הרצוי

חזרה למעלה ליצירת קשר דברו איתנו